PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Hodiny jsou vedeny TANEČNÍ SKUPINOU NADOTEK

V pohybové práci s dětmi podporujeme správné držení těla, prostorové cítění, hudební cítění, dynamiku pohybu, smysl pro rytmus, osobní tvořivost, péči o vzájemné vztahy. Děti se mohou těšit na pohádky, říkanky, písničky, živou hudbu, pohybové a taneční hry, kamarády, radost z pohybu a tance.
 
Snažíme se rozvíjet celou dětskou osobnost. Učíme děti především soustředění, citlivému vnímání, bez kterého není možné dosáhnout jakékoliv kvality. Snažíme se nenarušit proud dětské tvořivosti a tuto tvořivost citlivě dál rozvíjet tak, aby ji mohly děti přenést a uplatnit ve své každodenní činnosti a vzájemných vztazích. Nejde nám pouze o předvádění výkonnosti, ale především o proces, v kterém se dětská osobnost neustále vyvíjí a utváří, a tak získává sebepoznání a s ní spojenou sebekázeň a zdravé sebevědomí. Tímto přístupem se vrací tanečně pohybová výchova ke svému původnímu poslání a oslovuje děti a jejich rodiče, které/ří netouží pouze po veřejné prezentaci dětské tvorby, ale vnitřním kultivovaném a harmonickém rozvoji dětské osobnosti. Prezentace výuky pro rodiče probíhá formou otevřených hodin, kde mohou rodiče společně s dětmi sdílet radost z pohybu. Záměrně se vyhýbáme nácvikům vystoupení pro veřejnost, ale podporujeme hravý tvůrčí proces na každé hodině. Neznamená to, že by děti nemohly dospět k veřejné prezentaci své práce, ale není to hlavní cíl a podmínka naší práce.
 
Hodiny jsou doprovázeny hudebním pedagogem/korepetitorem, který spolupůsobí prostřednictvím hudebních zážitků na dětskou osobnost.