Kalendář akcí

<< Bře 2019 >>
PÚSČPSN
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

ROK 2019 jako stvořený pro změnu! 

Nové lekce cvičení!

 

Zimní kurz cvičení pak bude v termínu od 7.1. do 29.3. bude mít 12 lekcí. Permanentka je přenosná tzn. pokud nemůžete jít na hodinu vámi zakoupené permanentky, můžete si ji nahradit na jiné lekci.

Lekce nabízené v zimním kurzu: 

Tělocvična

Den v týdnu a čas Hodina Lektor
Pondělí 9:00 Pilates + (začátečníci) Dana Šourková
Pondělí 10:00 Pilates + (pokročilí) Dana Šourková
Pondělí 16:00 Fyziobalance junior Jana Uhlíková
Pondělí 17:00 Fyzioactive Jana Uhlíková
Pondělí 18:00 Pevné břicho Matěj Hodoušek
Pondělí 19:00 Pilates + (začátečníci) Dana Šourková
Pondělí 20:00 Pilates + (pokročilí) Dana Šourková
 Úterý 9:00 Body ball (vhodné i pro těhotné) Dáša Vlčková 
Úterý 18:00 Fyzioactive – CORE Jana Uhlíková
Úterý 19:00 Jogalates Iveta Romanovská
Středa 8:00 Pilates – dobré ráno Dana Šourková
Středa 9:00 Pilates + (pokročilí) Dana Šourková
Středa 16:30 Hatha jóga Irena Hájková
Středa 18:00 SM systém pokročilí Martina Podborská
Středa 19:00 SM systém začátečníci Martina Podborská
Čtvrtek 9:00 SM systém pokročilí Martina Podborská
Čtvrtek 10:00 Fyziobalance Jana Kollertová
Čtvrtek 19:00 Kundalini jóga Marta Moody
Pátek 16:15 Tvořivá pohybová výchova pro děti 4-7 let Taneční skupina NADOTEK
Pátek 17:30 Současný tanec pro dospělé Taneční skupina NADOTEK

V tělocvičně probíhají i lekce Cvičení pro rodiče a děti od Cvika (Úterý,Středa a Pátek 10 – 13 hod).

A lekce Dětské jógy s angličtinoud od Little bubbles. Čtvrtek od 11 hodin pro děti 2-4 roky a  od 16 hodin pro děti 4-6 let. 

 

Meditační místnost

Den v týdnu a čas Hodina Lektor
Úterý 9:00 Kundalini jóga Marta Moody
Úterý 17:00 Příprava na těhotěnství – inspirováno metodou Ludmily Mojžíšové Jana Uhlíková
Úterý 18:00 Naam jóga Pavlína Malíková
Úterý 19:30 Feldenkraisova metoda Pavla Procházková
Středa 09:00 Gravid jóga Petra Bzirská
Středa 10:30 Jóga po porodu Petra Bzirská
Středa 18:30 Gravid jóga Petra Bzirská
Pátek 10:00 Cvičení miminka od 3 měsíců (kurz)  Jana Uhlíková