PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Harmonizační jóga

Jógalates

je směr cvičení, který se snaží integrovat prvky Pilates a Jógy tak, aby se při jeho cvičení tělo bezpečně, postupně a zdravě dostalo do kondice. 

Kombinuje tisíciletími prověřenou jógu a populární pilates.

V mých hodinách Jogalates zařazuji prvky Hatha, Kundalini a Ashtangra yogy společnš s prvky Pilates a též cviky fyzioterapeutické.
V Jogalates se tělo protáhne i v místech, o kterých často zapomínáme, že je máte. Potřebné svaly se dostanou do zdravého napětí a mysl se uklidní a zrelaxuje. Při lekcích kladu velký důraz na dýchání a někdy zařazuji i dechová cvičení samostatně (Pranayama).
V Jogalates nám jde o propojení celého těla do jednoho harmonicky fungujícího celku stejně tak jako v józe s tím, že toto cviční využívá overballů jako pilates.

Na začátku po krátkém protažení v sedě většinou začínáme pozdravy slunce a pak volně přecházíme z pozice do pozice, kde se jednou zastavujeme ve statických asanách, jindy se provádí malý kmitavý pohyb typický pro Pilates.

Cvičí se jak ve stoje, tak v leže, v kleku, v sedě a podobně.

Mimo jiné v jogalates cvičíme všechny směry pohybu páteře a učíme se podporovat naši páteř správnou aktivitou břišních a dalších svalů.

Hodiny jsou otevřeny všem, kteří se chtějí učit umění práce s vlastním tělem, začátečníkům v pohybu i sportovcům, pro něž je jogalates skvělé kompenzační cvičení.

Jogalates je vhodné také po porodu, zpevňuje oslabené partie, narovnává záda namožená z nošení dítěte a pomáhá získat zpět kondici fyzickou i psychickou.

Lektorka: Iveta Romanovská

Iveta Romanovská lektorka jogalates cordeus praha 6

Iveta Romanovská lektorka jogalates

ROZVRH LEKCÍ

CENÍK CVIČENÍ