PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Lekce pro aktivaci těla a lepší pocit ze sebe sama. Ať už po práci, nebo mezi pracovními a jinými povinnostmi. Na protažení, posílení, okysličení těla a mysli je vždy ten správný čas. Nastartujte si hezký večer na lekcích Fyzioactive!
Cvičení je zaměřené na vyrovnání svalových dysbalancí, podporu správného držení těla, funkční propojení struktur pohybového aparátu. Slouží jako doplněk ke sportovní praxi, jako prevence i rekonvalescence. Je vhodné pro všechny, kteří se nebojí pomalejšího rytmu cvičení, propojování těla a mysli, a v neposlední řadě pro ty, co mají chuť na sobě pracovat.
Cvičení je kombinací kompenzačního cvičení. Nese v sobě prvky Pilates, Jógy, funkčního tréninku, práce s fasciemi a strečinku. Je založeno na poznatcích z oblasti moderní fyzioterapie a znalostech o kultivaci těla z pohledu tradičních medicínských východních systémů (jóga, qigong).

Proč cvičit Fyzioactive?

  • Kompenzace sportovní zátěže, nebo sedavého zaměstnání
  • Vhodná pohybová aktivita po rehabilitačním programu
  • Podpora správného držení těla
  • Podpora stabilizačních a koordinačních funkcí těla
  • Prevence
  • Edukace a odborné vedení lekcí fyzioterapeutem
  • Vhodná kompenzace při problémech s pohybovým aparátem

Lektorka: Mgr. Jana Uhlíková