PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Gravidjóga, fitbally, uvolnění, zklidnění, jednoduché meditační techniky

Součástí tohoto cvičení jsou prvky Gravidjógy, což je cvičení a relaxační technika speciálně zaměřená na podporu psychické pohody a fyzické kondice až do pozdního stádia těhotenství. Cvičení je přizpůsobeno nastávajícím maminkám podle jejich individuálních potřeb a stupně těhotenství. Tělesná, dechová a relaxační cvičení působí komplexně a harmonizují všechny fyzické a psychické funkce.

Lekce obsahuje i cvičení s fitbally, jako podpůrnou rehabilitační techniku, nejen v těhotenství, ale také při porodu samotném i po něm.

Hravé a fyzicky nenáročné cvičení je vynikající především pro uvolnění napětí, ale zaměřuje se i na těhotenstvím nejvíce postižené tělesné partie a jednotlivé svalové skupiny. Z relaxace a cvičení mají nastávající maminky užitek během těhotenství i při porodu. V těhotenství je toto cvičení velmi doporučované.

 

Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou na velkých míčích

Pro ženy v jakémkoli trimestru. Individuální přistup podle týdne těhotenství.

Gravidjóga, cvičení v těhotenství

Kombinace cvičení, relaxace a meditace v malé skupince žen posiluje tělo, balancuje psychiku, uvolňuje napětí. Gravidjóga, Praha 6, klinika Cordeus.