Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

core trénink pro posílení hlubokých svalů

CORE trénink navazuje na cvičení Fyzioactive a je jeho náročnější variantou, kdy vycházíme již z dobrých schopností práce se svým tělem a nebojíme se jít do obtížnějších a silovějších variant cviků, práce s vlastní vahou těla, se zaměřením na zpevnění a stabilizaci především trupového svalstva a správného funkčního zapojení CORE.

Pojem CORE definuje soubor svalových systémů trupu, především svalů posturálních, hlubokých, které se podílejí například na vzpřímeném držení těla a jsou podporou pro další koordinačně náročnější úkony. Správná funkce CORE podporuje i dobrou činnost vnitřních orgánů, či dechové funkce.

Cvičení je zaměřené na vyrovnání svalových dysbalancí, podporu správného držení těla, funkční propojení struktur pohybového aparátu. Slouží jako doplněk ke sportovní praxi, nebo jako prevence.

Termín: úterý 18.00

Lektorka: Mgr. Jana Uhlíková

 

Rozvrh cvičení

 

Lektorka: Mgr. Jana Uhlíková