Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

By body-work to deeper connection with yourself

Body-work as an invitation to stop for a moment and feel yourself. We invite you to bring attention to your body and its signals. We start with moving and awakening different parts of our bodies and bringing them to our awareness. After this initial exercise, we will charge body-parts, where the tension is stored, e.g. shoulders, legs, diaphragm. In special positions we will discharge the energy from chronically contracted areas and release tension. We will allow our life energy to flow more freely again through muscles that were stiff. The aim of this process is to become more
alive. We will start to feel more and more our body as well as the signals and feelings, which are flowing through and want to talk to us.

When? Where?
Thursdays from 9-10 AM, starting March 28, 2019
In Cordeus – 3rd floor, Na Dlouhém lánu 11, Prague 6

Instructor
Hana Hniličková is a lawyer by education, mother of 3 kids, she worked as an attorney-at-law, later as head of department of Czech non-profit organization, nowadays a student practitioner of Core Energetics body-therapy. She is Czech, lives in Prague and currently studies at the Netherlands Institute of Core Energetics.


Enrolment and price
Call Hana +420 608 355 069 or e-mail her at hana.hnilickova@gmail.com
or come to the class, CZK 200 per class or CZK 1.500 per 10 classes

 

Cvičením sami k sobě

Pohyb jako pozvánka k zastavení. Zastavení jako pozvánka pozorovat vlastní tělo a jeho signály.

V úvodní rozcvičce se zaměříme na jednotlivé části těla a jejich uvědomění. Poté budeme intenzivně zatěžovat oblasti, kde bývá usazeno chronické napětí, např. ramena, stehna, bránice. Ve speciálních pozicích budeme tato chronická napětí uvolňovat. Dovolíme naší životní energii volně proudit doposud zatuhlými oblastmi. Cvičení vede k výraznému oživení a přináší s sebou zvýšení citlivosti vůči vlastnímu tělu, signálům a pocitům, které k nám skrz něj proudí a promlouvají.

Kdy a kde?
čtvrtek 9 – 10 hodin
Cordeus, 3. patro, Na Dlouhém lánu 11, Praha 6

Instruktor
Hana Hniličková, vzděláním právnička, později byla vedoucí oddělení v neziskové organizaci. Dnes se jako studentka NICE (the Netherlands Institute of Core Energetics) věnuje terapii metodou Core Energetics a vede kurzy Cvičením sami k sobě. Je vdaná a vychovává tři děti.

Přihlašování a cena
kontaktujte Hanku na tel. +420 608 355 069 nebo e-mailem
na hana.hnilickova@gmail.com nebo přijďte rovnou cvičit, 200 Kč/hodina nebo
1.500,- Kč za 10 lekcí