Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Co je to metabolic balance®?


Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vašestravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě – a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Probíhá ve 4 fázích a umožní Vám trvale vyřešit Vaše problémy s váhou (nadváha či podvýživa) preventivně a celkově podpořit Vaše celkové zdraví.

Jak působí metabolic balance®?

Váš individuální jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ – v těle tak nastane nová metabolická rovnováha. Nejenže tělu dodáváte všechny zdravé a pro Vás nezbytné živiny a minerální látky, ale mnohem důležitější je, že přijímáte přesně ty živiny, které Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy. Váš plán zohlední Váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto čistě na Vás a Vaše údaje – to znamená, že nelze aplikovat na nikoho jiného.

Proč funguje metabolic balance®?

Váš plán si klade za cíl podpořit Váš zdravý metabolizmus a úpravu Vaší hmotnosti. Aby se Vám to pokud možno bez problémů a v dohledném časovém rozmezí podařilo, stojí Vám k dispozici speciálně vyškolení certifikovaní poradci, kteří Vás budou doprovázet. Ať lékaři, lékaři pro alternativní a přírodní medicínu, či poradci pro výživu.

Jak docílí metabolic balance® redukci hmotnosti?

Díky Vašemu individuálnímu jídelnímu plánu má Vaše tělo k dispozici všechny potřebné živiny. Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a uhlohydrátů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na vaši jedinečnou látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

Jakého vylepšení zdravotních obtíží mohu dosáhnout?

Po dobu účasti v programu metabolic balance profitují klienti či pacienti nejen z rychlého a trvalého úbytku na váze ale i ze zlepšení mnoha jejich zdravotních obtíží, jako např. látková výměna cukrů a tuků, vysoký krevní tlak, různá chronická zánětlivá onemocnění jako jsou: revma, bolesti hlavy, problémy spojené s menstruací či klimakteriem (obzvláště migrény), ale také alergiemi. Zhruba 20% našich klientů či pacientů se programu účastní za účelem zlepšení zdravotních obtíží, nikoli za účelem regulace tělesné hmotnosti.

Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení Vaší zdravé tělesné (rovno)váhy. Současně podporujete výkonnost a koncentraci a zlepšujete celkovou energii. Spíte vydatněji, Vaše tělesné i psychické síly rostou – cítíte se celkově lépe, plni energie a zdraví a je to na Vás i vidět. Při dodržování programu metabolic balance šetrně chrání svalová hmota a vazivo – odbourává se jen tuková tkáň, takže Vaše pokožka zůstává pevná a hladká

V jakém případě bych se měl/la programu metabolic balance® zúčastnit?

Účast na programu je smysluplná a vhodná, pokud hledáte trvalé řešení problému s Vaší hmotností a chcete zdravě zhubnout jestliže již máte zdravotní problémy, které souvisejí s nadváhou či nesprávnými stravovacími návyky. To mohou být například onemocnění jako cukrovka typu II., revma, chronická migréna, vysoký krevní tlak, poruchy látkové výměny tuků, a mnoho dalších chcete-li být, nezávisle na věku, fit, plni energie a v dobré formě.

Program je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií (pro děti od 8 let). Není vhodné s ním začínat pokud je žena těhotná nebo kojící, či při nedostatečnosti ledvin.

Další informace najdete také na

WWW.VITALNIENERGIE.CZ ZDE>>
WWW.PERFECTBALANCE.CZ
WWW.METABOLICBALANCE.CORDEUS.CZ ZDE>>
SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU ZDE>>
SLEDUJTE NÁS NA ISNTAGRAMU ZDE>>