Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Bára Wolfová Balcarová - odborné poradenství zdravého stravování podle metabolic balance®

Také jste krapet během svátků nabrali a nejdou vám dopnout kalhoty?

Cítíte se plní a trávení vám dává zabrat? Pálení žáhy, těžko, otupělost vám něco připomínají?

Chtěli byste trošku „oplasknout“, ještě lépe pár kil zhubnout a dostat se pohodlně do zpět do oblečení?

Chcete se dozvědět tipy a triky na základě kterých úspěšně hubnou nebo přetvářejí svá těla či zlepšují zdraví a kondici lidé z celého světa, celebrity i vrcholoví sportovci? 

Chcete si „vyzkoušet“ program Metabolic Balance nanečisto?

Zde můžete získat jednoduchá, metabolicky vstřícná doporučení, která vycházejí z principů celosvětově uznávaného německého programu na úpravu metabolizmu, Metabolic Balance. Tato doporučení jsou jednoduchým úvodem k radostem vyváženého metabolického stravování a také rychlým a efektivním způsobem, jak si vyčistit organismus a současně trochu zhubnout.

Co díky těmto tipům získáte?

binderlayingopen_550x634-2Téměř jistě vám tyto tipy, pokud je zařadíte správným způsobem do vašeho jídelníčku, přinesou nejen pocit ozdravění a pohody, ale i očekávaný úbytek váhy. Navíc se díky nim budete cítit o 10 let mladší a mít mnohem více celkové energie! Díky těmto doporučením se již během 14 dnů můžete cítit lehčeji a mladší, můžete zažívat nárůst vitality a celkové energie a snížit váhu o nějaké to kilčo! A to stojí minimálně za vyzkoušení! Doporučuji zařadit principy optimálně na 1 měsíc, abyste mohli posoudit přínosy pro vaše tělo!

Redukce hmotnosti, prevence či zlepšení zdraví, lepší výkonnost a stabilní energie! To vám mohou přinést ukázková metabolicky vstřícná doporučení!

Doporučení, která zde uvádím, vychází z principů unikátního stravovacího programu Metabolic balance. Dle těchto principů dochází nejen k redukci hmotnosti, ale i u většiny našich klientů i ke zlepšení mnoha zdravotních obtíží a celkovému posílení imunitního systému. Všechna tato doporučení mají za cíl podpořit váš metabolizmus a úpravu hmotnosti.

Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení vaší zdravé tělesné (rovno)váhy. Současně podporujete výkonnost a koncentraci a zlepšujete celkovou energii. Spíte vydatněji, vaše tělesné i psychické síly rostou – cítíte se celkově lépe, plni energie a zdraví a je to na vás i vidět.

Při dodržování doporučení dle principů programu metabolic balance se šetrně chrání svalová hmota a vazivo – odbourává se jen tuková tkáň, takže vaše pokožka zůstává pevná a hladká.

Milí přátelé, máte-li zájem o ukázková, metabolicky vstřícná doporučení pro úpravu váhy a celkové omlazení, zaregistrujte se níže. Během chvilky vám pošlu očekávané informace na e-mail…

Pokud by se náhodou přihodilo, že vám Tipy na úpravu váhy nedorazí, projděte si v poště složku „hromadná pošta“ neb „spam“. Bohužel, někdy automaticky zasílané soubory padají do těchto složek. V případě, že tam zprávu nenajdete, napište na e-mail, pošlu vám vše opakovaně.