PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Zažijte úžasnou těhotenskou masáž, která je kombinací bowen ošetření, olejové masáže přírodními éterickými oleji a reflexní terapie plosek nohou.

Víte, že pravidelnou masáží lze ulehčit průběh těhotenství i samotný porod?

Těhotenství je v životě ženy jedno z nejkrásnějších období. Přes všechno nadšení spojené s příchodem budoucího miminka mohou toto období provázet i některé zdravotní obtíže. Díky několika technikám práce s tělem, které se dají vzájemně kombinovat a jsou přizpůsobeny potřebám těhotných žen, je možné od těchto obtíží ulevit a přispět tak k relaxaci a vitalitě nastávající maminky.

Co umíme

Jsme schopni efektivně pomoci při bolestech zad, dolních a horních končetin, chodidel, otocích, křečích, při celkovém stresu a napětí a s dalšími potížemi, se kterými se můžete v průběhu těhotenství setkat.

Jak terapie probíhá

Terapie z větší části probíhá na speciálně upravené židličce a je možné ji provádět během celého těhotenství. Masáž není bolestivá a díky kombinaci vhodných technik je velmi účinná. Během ošetření klademe důraz na individuální potřeby a přání nastávajících maminek.

Masáž je jemná, celotělová, kromě bříška a hrudníku a nemá žádný negativní vliv na miminko.

Používáme kombinaci následujících masážních technik přizpůsobených Vašemu zdravotnímu stavu:

 

CENÍK MASÁŽÍ

Masáž doporučujeme zopakovat čtyři až šest týdnů po porodu. Díky mobilizačním technikám, které se již v této době mohou bez obav použít, snáze docílíme rychlejšího uvolnění, odstranění blokád a napomůžeme tak svižnější regeneraci organismu. Díky masáži si dopřejete i odpočinek, který si po svém náročném období právem zasloužíte.

Během návštěvy se u nás nastávající maminky dozví např. i informace jak zlepšit kvalitu spánku, zodpovíme dotazy spojené s průběhem těhotenství, doporučíme vhodná cvičení či kurzy předporodní přípravy vedené profesionální porodní asistentkou.

Pečovat o Vás bude terapeut Petr Englich, který má dlouholetou praxi a potřebné vzdělání v oboru péče o nastávající maminky a ženy po porodu.

 Chci se objednat na těhotenskou masáž

Osobní informace

Doplňující informace

Ochrana proti spamu - opište kontrolní kód z obrázku

Captcha

 

Objednat se můžete také na recepci 251 097 311, 411