PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Kondiční cvičení pro seniory proti odporu vody…

Jde o plnohodnotný, kardiovaskulární, vytrvalostní i silový tréning, vedoucí k zlepšení celkové kondice.

Aquagymnastika je pohybově-estetické gymnastické cvičení s hudbou. Rozvíjí báječně kloubní pohyblivost, flexibilitu a koordinaci pohybů, stejně jako svalovou síly i vytrvalost.

Vodního náčiní se využívá k udržení stability, rovnováhy a vzpřímeného držení těla a je to tedy zároveň velmi efektivní způsob rehabilitačního a poúrazového cvičení. Aquagymnastika se provádí ve dvou formách: chůze a cvičení v nízké vodě a pak trénink v hluboké vodě pomocí různých nadlehčujících náčiní.

Stejně jako ostatní aqua fitness aktivity, i aquagymnastika má sice svá specifika, ale zároveň všechny pozitivní stránky cvičení ve vodě, tedy šetří klouby a má rehabilitační účinky, proto je ideálním cvičením právě pro seniory či osoby s nadváhou.

Už při prvních hodinách aquagymnastiky dosáhnete viditelně lepší fyzickou kondičku, dojde k rozvoji svalů a svalové vytrvalosti.