Kalendář akcí

<< Bře 2019 >>
PÚSČPSN
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Candella Massage – masáž svíčkou to je nevšední relaxační zážitek !

Candella Massage, v překladu „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a jedinečným, nevšedním, relaxačním zážitkem. Tato harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit klidné pohody a dokonalého uvolnění. Jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Guergi v sobě skrývá dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a úžasnou obnovu energie. Oheň této svíčky nejenže vytváří romantickou a uklidňující atmosféru, ale navíc poskytuje i příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na celé tělo a obnovují jeho energii.

Guergi masážní parfémované svíčky, které k této masáži používáme, jsou k dispozici v nádherných svěžích, ale i neuvěřitelně omamných vůních v kombinaci s přírodním voskem a esenciálními oleji. Svým složením, obsahují přírodní vosky (směs sojového oleje a včelího vosku), čisté parfémy a éterické oleje, a velmi vysokou kvalitou použitých ingrediencí, jsou tyto masážní svíčky Guergi ideální pro hlubokou relaxaci či regeneraci svalů po sportovním výkonu, pro fyzikální terapeutickou masáž či intimní pohodu ve dvou. Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Patří opravdu k těm nejlepším.

Samotná masáž svíčkou není složitá. Podle momentálního rozpoložení klienta a jeho požadavku na výsledný efekt volí terapeut masážní svíčku s odpovídajícími účinnými látkami. Po zapálení svíčky se olej během cca deseti minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Mezidobí se většinou využije pro peeling, aby pokožka byla ideálně připravena na průnik aktivních látek nebo pro uvolňující masáž hlavy či obličeje. Příjemně zahřátý olej se poté dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek prostřednictvím teplého oleje je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vyživená. Navíc se během procedury uvolňující neuvěřitelné vonné kompozice, které působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. V dnešní rychlé době, která je plná stresu, je masáž svíčkou jedním z velmi účinných prostředků, jak se hluboce uvolnit na všech rovinách našeho bytí, tedy nejen na fyzické, ale i psychické a emocionální.

Vybrat si můžete z pěti esencí Candella Massage

  • Karamelová je ideální pro celkovou obnovu energie
  • Čokoládová pomáhá vyhladit pokožku, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly
  • Vanilková působí antidepresivně, uklidňuje, zjemňuje pokožku
  • Jasmínová má výrazný relaxační účinech s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku
  • Japonský lotos je symbolem léta a čistoty a má výrazné oxidační a omlazující účinky

 

Chcete-li tedy zažít jednu z nejpříjemnějších masáží, nenechte si ujít právě tuto Candella – massage.

Romantické světlo svíčky, vůně uklidňujících či naopak povzbuzujících ingrediencí spolu s masáží teplým olejem dokonale uvolní tělo i mysl a přispěje k harmonizaci celé vaší bytosti…

Vyzkoušeli jsme

hanka v - webMasáž teplým voskem s vůní jasmínu byl úžasný zážitek pro má bolavá záda. Příjemné teplo a profi masáž zkušeného terapeuta Michala Pavlů, zakončená baňkovou masáží uvolnily zatuhlé svaly a chvíle relaxace a nic nedělání příjemně osvěžily psychiku…určitě doporučuji.

Hanka