PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Automatická kresba je diagnostická metoda, která vykresluje energetické poruchy tělesných orgánů, čaker a aury.

Její pomocí lze určit patogenní zóny a vykreslit i toky energií. Automatická kresba zachycuje patogenní jevy i u lidí, kteří doposud svou chorobu neregistrují a cítí se subjektivně zdrávi. V takových případech může automatická kresba velmi pomoci ve včasném léčení.

Automatická kresba nám ukáže i vztahy mezi partnery, rodiči, dětmi i kolegy na pracovišti.

Délka terapie  60 minut.

Kurz pro začátečníky ZDE

 

Jak probíhá terapie?

Terapeut se napojí na Vyšší vedení a s jeho pomocí vykresluje energie klienta, případně ostatních lidí, ale i zvířat, které je potřeba řešit. Klient volí barvy a nechává terapeuta kreslit. Na schematických postavičkách tak terapeut pomocí automatické kresby zjistí v jakém vzájemném vztahu postavy – tedy klient a jeho např. partner jsou, kdo je na místě ženy, kdo na místě muže, jak se k sobě přitahují nebo odpuzují, kde má kdo blokovanou energii, kdy se to stalo, kudy energie může unikat a jak se dobíjet. Se svolením Vyšší moci může terapeut jednotlivé bloky a zábrany kresbou rozpouštět. Pokud je to možné.

Zároveň je také sděleno, jestli se má daný obrázek zničit nebo si ho klient může zachovat.

Vykreslené energie jsou až neskutečně přesné. Obrázky tak umožňují pochopit různé vazby a zádrhele. A spoustu bloků na těle, duši i mezi lidmi uvolnit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceník

Objednávat se můžete na recepci 251 097 311, 411

Terapeutka Petra Šamlová