Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Přejete si

Zůstat zdraví a fit pokud možno až do vysokého věku? Posílit energii a vitalitu? Vyřešit trvale problémy s hmotností? Podpořit celkově zdraví? Potom jste zde správně!

Naučte se jíst tak, ať zůstáváte „uvnitř“ čistí! Nezatěžujte Vaše trávení a vylučování! Buďte zdraví a fit až do vysokého věku…

Stravování podel principů unikátního programu metabolic balance® významným způsobem podporuje přirozenou očistu těla a zároveň Vás naučí jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy a váš vnitřní systém zybtečně nepřetěžovat!

Metabolic balance® zneznamená žádné hladovění! Vyzkoušejte chutné a zdravé recepty a kila půjdou dolů jen tak mimochodem! Příroda nám nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“. Využijte tyto léčivé síly! Naučte se, jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy a váš vnitřní systém zybtečně nepřetěžovat!

Vše o programu metabolic balance najdetena stránce ZDE…