Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Ing. Jiří Wolf

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

„Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…“

 

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus,

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.

A jak říká Stephen Harrod Bruhner,

„Chtete-li se skutečně proměnit, musíte se nejprve vyprázdnit…“

„Pokud vědomě pozměníme svůj i vztah našeho těla k jídlu, započneme často velmi krásný proces… Nazývá se spřátelení se se svým tělem a se sebou. Začneme věřit tomu, co tělo dokáže, takže ustoupíme a necháme je dělat to, k čemu bylo vždy způsobilé. Dovolíme mu jít tam, kam má jít. Povolíme otěže na jeho krku a umožníme mu zavést nás domů.  Naše tělo je prvním a nejlepším přítelem, jakého nám Vesmír daroval. Skrze tělo, nikoli jemu navzdory, nalezneme to zářivé a nepopsatelné, co naše duše potřebuje k tomu, aby byla opět úplná…“

Témeta pobytu

 • Duchovní půst a detoxikace
 • Emocionální půst a detoxikace
 • Tělesný půst a detoxikace

Těší se na vás – Ing. Jiří Wolf

Ing. Jiří Wolf

Ing. Jiří Wolf

Program pobytu je velmi pečlivě promyšlený. Zohledňuje, ctí  a zároveň podporuje veškeré procesy, které během půstu v těle probíhají ne biochemické rovině 🙂

PROGRAM POBYTU

Co vás čeká pod vedením specialisty na detoxikaci, Ing. Jiřího Wolfa a dalších odborníků centra trvalého zdraví Cordeus?

 • Vstupní a výstupní tělesná analýza speciálním lékařským analyzátorem TANITA
 • Očista střev – pomocí hydrocolon terapie
 • Jaterní očista – řízená detoxikace pod dohledem odborníků
 • Očista žaludku – řízená detoxikace pod dohledem odborníků
 • Očista lymfatického systému – řízená detoxikace pod dohledem odborníků
 • Lymfatciké masáže
 • Očista krve – pomocí Detoxikační koupele Mary Staggs
 • Zásadité koupele
 • Podpora všech procesů pomocí reflexní terapie
 • Vyšetření a diagnostika chodidel přístrojem PEDIKOM (pouze v případě volné kapacity)
 • Nácvik správného dechu – dechová cvičení na podporu očisty
 • Meditace – meditační technik zaměřené podporu emocionální očisty a celkové psychické i fyzické harmonizace
 • Esenciální transformace – podpora duchovního, fyzického a emocionálního omlazení pomocí nádherných esenciálních doplňků
 • Saunování
 • Vířivá vana  na podporu lymfatického systému a celkové uvolnění
 • Uvolňující meridiánová cvičení – zaměřená na podporu detoxikace, lymfatického systému, protažení a uvolnění všech meridiánových drah
 • Přednáška a doporučení jak se stravovat po očistném půstu (eBook Jak se stravovat po půstu – principy vychází z unikátního stravovacího programu Metabolic balance®)
 • Balení chlorelly, enterosgel a další mimořádné doplňky pro cílenou podporu celkové detoxikace a harmonizace v celkové hodnotě 500 Kč (tyto doplňky jsou již součástí celkové ceny – nic navíc neplatíte!)
 • Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na program Metabolic balance® – komplexní program pro obnovu metabolizmu
 • Ubytování v krásných 2 lůžkových pokojích v luxusních prostorách Retreat & Wellness Cordeus (ubytvání je již v ceně)

 

Retreat & Wellness Cordeus - apartmány Cordeus

Retreat & Wellness Cordeus – apartmány Cordeus

Rezervace pobytu:

✔︎ Místo si rezervujte na recepci nebo přes webový formulář níže.

✔︎ Platba je nutná předem (fakturou, nebo osobně na recepci kartou, hotově) – platbou potvrzujete svoji rezervaci (Pozor! V případě, že někdo zaplatí před vámi, vaše rezervace propadá!)

✔︎  Počet účastníků: max. 6 osob

✔︎  Bližší informace: wolf@cordeus.cz | 251 097 400 | 603 874 983

✔︎  Přihlášky: na recepci | 251 097 311 | nebo vyplněním formuláře níže 

✔︎  Sraz účastníků v první den pobytu, vždy 15:30 na recepci ve 4. patře.

Před začátkem pobytu obdrží každý účastník pobytu doporučení, jak se na detoxikační týden připravit. Uveďte tedy při přihlášení vaši e-mailovou adresu, abychom vám mohli informace zaslat. 

Pro koho není půst bez předchozí konzultace vhodný?

Ačkoli většina lidí se postit může, jsou lidé, pro které kvůli specifických okolnostem nemusí být půst aktuálně vhodný a je třeba jeho absolvování nejprve zvážit… Lidé extrémně vyhublí či vyhladovělí | ti kteří trpí anorexií či bulímií | těhotné ženy a plně kojící matky | lidé trpící anémií | lidé mající z půstu extrémní strach | lidé s porfyrií | lidé s geneticky daným nedostatkem mastných kyselin, který zabraňuje správnému nástupu ketózy | lidé, kteří mají vyoperovaný žlučník Pouze pod lékařským dohledem je možný půst u vážně nemocných lidí, nemocných s cukrovkou typu I, lidí s nedostatečnou funkcí ledvin, lidí s extrémním strachem. Pokud si nejste jisti, zda je či není pro vás půst vhodnýzeptejte se

A pokud byste rádi věděli, jaké zážitky si z předchozích pobytů odnesli klienti před vámi, přečtěte si jejich reference zde…

Pobyt v Cordeusu“Půst a detoxikace“ byl pro mně jako pobyt v ráji! V průběhu celého týdne jsme absolvovali různá cvičení, masáže a procedury různého druhu, které podporovali celkové čištění těla. Pod profesionálním vedením p. Wolfa, který s námi celý program osobně absolvoval, byli procedury řazena promyšleně tak, aby vše se stihlo a v těle mohla nastat rovnováha. Den začínal vždy cvičením a na konci byla příjemná sauna. V průběhu dne jsme absolvovali detoxikační koupele a mnoho dalších procedur napomáhajících k očistě konkrétních orgánu. Nezapomnělo se ani na výlety do přírody.  Zkrátka to nemělo chybu! A už se těším, že si to na podzim zopakuji!

Larisa

Mária“Cordeus,  ďakujem za hlboký očistný proces. Za všetku láskyplnú podporu pánovi Wolfovi a tiež všetkým pracovníkom, ktorí mi počas pôstu poskytli úľavu masážou, rôznymi detoxikačnými procedúrami či úsmevom, záujmom a príjemným slovom. V náročnejších okamihoch to bolo také pohladenie duše. Moju dôveru posilňovala aj koncepčnosť a komplexnosť celého procesu prepojená so zásadami metabolic balance a stravovaním po pôste. Vytvorili ste úžasné prostredie, kde krok po kroku sa uvoľnovali moje nástrádané toxíny v tele, nestrávené emocionálne zážitky minulosti a tiež nezdravé mentálne programy či návyky. S novou úctou a láskou k životu si môžem teraz vytvárať návyky podporujúce zdravie na všetkých úrovniach. Po pôste si užívam nielen pocit ľahkosti v tele ale aj radosť, hravosť, spontánnosť a prirodzenú ľudskú vzájomnosť. Moje srdce spieva a spolu s ním i každá bunka tela si pospevuje…”

Pohodu v srdci a úsmev na líci, Majka

Storno podmínky

Nepříjemná věc, ale jistě chápete, že vzhledem k náročným časovým i finančním přípravám při realizaci tohoto pobytu, je tento postup nezbytný… Kapacita míst je vzhledem k zachování max. soukromí omezená na maximálně 6 osob.

 1. Zrušení rezervace do 30 dnů před započetím pobytu – vrátíme vám celou částku (pokud však platba proběhla kartou, vracíme částku po odečtení poplatku za transakci kartou)
 2. Zrušení rezervace do 21 dnů před započetím pobytu – Vrátíme vám 75% částky
 3. Zrušení rezervace  do 14 dnů před započetím pobytu – Vrátíme vám 50% částky
 4. Zrušení rezervace méně jak 14 dnů před započetím pobytu – Celá částka propadá (odečteny jsou veškeré provozní náklady spojené s rezervací ubytovací kapacity a kapacit jednotlivých terapeutů, kteří se vám měli věnovat, protože již není možné za vás sehnat náhradu. V případě, že za sebe sami seženete náhradu, vrátíme vám 75% částky).

Děkujeme za pochopení a jsme vám vděčni za případné včasné omluvy, pokud dodatečně zjistíte, že se pobytu nebudete moci zúčastnit. Ulehčíte nám tím velmi veškerou organizaci a přípravy, které v tomto případě, kdy je součástí pobytu mnoho zajímavých a podpůrných procedur, nejsou snadné…

Děkujeme