Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Pro podporu detoxikačních procesů v těle je možné využít i velice příjemných procedur v podobě bublinkových koupelí či zábalů, jejichž součástí jsou např. mořské řasy nebo voňavá 100%  čokoláda… Vybrat si můžete sami z procedur níže nebo Vám rádi poradíme…

Koupel z mořských řas

Tato koupel je obohacena o stopové prvky, minerální sole, oleje. Výtažky z mořských řas zlepšují látkovou výměnu a podporují odtučňovací a detoxikační proces. Dopřejte si tento malý luxus a nechte svou mysl a tělo očistit silou oceánu.

Koupel Vitaoceán Salnéo

V této koupeli jsou koncentrovány stopové prvky a minerální soli a je bohatá na hořčík, draslík a jód. Účinek přípravku je zesílen přídavkem vitalizujících řas. Tato koupel umožňuje působení vědci popsaného tzv. „osmotického efektu“ mezi mořskou vodou a lidským organizmem. Krevní plazma, která obklopuje buňky, má podobnou strukturu jako mořská voda. Minerální soli a stopové prvky obsažené v koupeli Salnéo postupně pronikají do vašeho těla a vyvolávají vitalizující a zároveň neuvěřitelně uvolňující stav. Koupel Salnéo působí relaxačně svou podobností s koupelí ve vodách oceánu, svojí vůní a díky specifickému kontaktu s pokožkou vyvolává okamžitý příjemný pocit. Vhodné pro relaxaci a hluboké uvolnění.

Zábal z mořských řas

Tento zábal je obohacen o stopové prvky, minerální soli a oleje. Výtažky z mořských řas zlepšují látkovou výměnu a podporují odtučňovací a detoxikační procesy v těle. Tyto zábaly jsou vyvinuté zvlášť na zeštíhlení a zpevnění postavy. Vysoká koncentrace rozdrcených řas Laminaria Digitata umožňuje aktivovat spalování kalorií a přebytků tuků v organismu. Tyto přípravky mají silné odvodňující a zeštíhlující vlastnosti, zároveň změkčují a vyživují pokožku. Zpevňují kontury těla, působí preventivně proti celulitidě. Jsou obohaceny o stopové prvky, minerální soli a oleje. Výtažky z mořských řas zlepšují látkovou výměnu a podporují odtučňovací a detoxikační procesy v těle. Doporučujeme v kombinaci s koupelí z mořských řas.

Čokoládový zábal

Čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Obsah Theobrominu podporuje látkovou výměnu v lidském těle. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin (hormony štěstí). Díky čokoládovému zábalu či masáži pronikají do pokožky také vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená – ideální doplněk pro anticelulitidní a detoxikační program. Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Zároveň je výjimečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte ještě celý den.