PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Saunování uvolňuje tělo i duši, přináší psychickou i fyzickou relaxaci a přispívá k obnovení fyzických sil. Přijďte si užít saunu v krásném prostředí našich denních lázní.

Finská sauna (95 – 110°C)

Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek, protože tělo do krve vyplavuje úlevu přinášející endorfiny. Neexistuje žádná doporučená doba, po kterou se máte vyhřívat. Platí zde zlaté pravidlo, dokud je vám příjemně.
Přesto je nutno dbát na pocity pálení nosu a kůže na obličeji a zvýšeného pocitu horka. Obvykle k němu dochází asi po čtvrt hodině, podle teploty vzduchu v sauně. Každé předržení jak v horku, tak v chladu je riziková záležitost.
Pro lepší pocit ze saunování se k prokrvení kůže používají kartáče nebo žínky a cílená automasáž. Po důkladném prohřátí se prudce ochladíte studenou sprchou, skokem do bazénu nebo alespoň pobytem na studeném vzduchu. Náhlé intenzivní ochlazení vyvolává velice příjemné pocity.

 

Infrasauna (35 – 60°C )

Infrasauna je určena jak pro intenzivní potící kůry, tak pro léčebné a rehabilitační procedury. Je vhodná pro osoby s kardiovaskulárními problémy, nebo lidi, kteří těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.
Pobyt v infrasauně vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě těla. Při této kůře není nutné nárazové ochlazení, stačí postupné osprchování vlažnou až teplou vodou.
Vhodné pro relaxaci a regeneraci.

sauna cordeus

sauna cordeus

Ceník