PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Užijte si komfort osvěžujících relaxačních bublinkových masáží v hydromasážní vaně…
Čekají Vás celotělové vířivé vany, které vás namasírují od nohou až po krční páteř. 144 aktivních trysek podél celého těla ve vodě teplé 36°-38° C. Jemně bublinková koupel má sedativní účinky a uklidňuje celý nervový systém.

Do koupelí se přidávají přírodní esenciální, bylinné oleje a extrakty, na jejich výběru se domluvíte přímo s terapeutem.

Bylinná koupel HERBADEN Spa®

web_shutterstock_115444714 (1)24

Ponořte se do teplé koupele z extraktu šesti léčivých rostlin, vrbová kůry, levandule, heřmánku, šištice chmelové, kopřivy a máty, ovoněné silicí kosodřeviny a obohacené solí z Mrtvého moře.

Tuto koupel doporučují lékaři z lázní, kde se léčí problémy pohybového aparátu. Pomůže vám k celkové relaxaci při celkové únavě, po fyzické zátěži a sportu.

Koupel Vitaoceán Salnéo

Relaxační koupel bohatá na stopové prvky, zejména hořčík, draslík, jód a minerální soli. Účinek zesilují vitalizující řasy. Během lázně působí na vaše tělo tzv. osmotický efekt jako v moři. Krevní plazma, která obklopuje buňky, má podobnou strukturu jako mořská voda. Minerální soli a stopové prvky obsažené v koupeli postupně pronikají do těla a vyvolávají vitalizující a neuvěřitelně uvolňující stav. Jako když se koupete v oceánu.

Koupel z mořských řas

Obohacena o stopové prvky, minerální sole a oleje. Výtažky z mořských řas zlepšují látkovou výměnu a podporují odtučňovací a detoxikační proces. Dopřejte si tento malý luxus a nechte svou mysl a tělo očistit silou oceánu.

Koupel z Mrtvého moře

Díky velkému množství minerálů blahodárně působí při kožních onemocněních, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. Má jednoznačný, pozitivní účinek na lidský organismus.

Rašelinová koupel

Působí léčivě na tělo a zároveň uvolňuje napětí a harmonizuje psychiku. Rašelina pomáhá zejména při onemocnění pohybového aparátu – chronická artritida, osteoartróza, Bechtěrevova nemoc, lomy s pomalým hojením, při léčbě onemocnění nervové soustavy, jako jsou stavy po poranění hlavy, mozku, nezánětlivá onemocnění nervů, léčbě onemocnění reprodukčních orgánů, chronické gynekologické záněty i mykózy, nedostatečné funkci vaječníků, ženské neplodnosti, chronických potížích s prostatou, léčbě chronických civilizačních potíží, stavů úzkosti a stresu, rekonvalescenci a rehabilitaci po poúrazových stavech.

Pravidelné rašelinové koupele pomáhají zlepšit kvalitu života lidí ve stresu.

Extrakt má příznivé účinky na pokožku, zklidňuje ji. Obsažené látky potlačují vliv volných radikálů na pokožku a tím zpomalují projevy stárnutí.

web_shutterstock_255911592