Provozní doba VELIKONOCE

Vážení klienti, v období Velikonoc máme ZAVŘENO: 19.4.-22.4.2019

PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

VIŘÍVKA MIMO PROVOZ

Vážení klienti, velmi se omlouváme, ale v současné době je vířivka mimo provoz z důvodu technické poruchy.

Kalendář akcí

<< Dub 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Společnost Cordeus a.s., jako centrum pro prevenci  a udržení trvalého zdraví byla založena v roce 1998 s cílem poskytnout prostor pro ty, kteří cítí zodpovědnost za své zdraví a potřebu osobního rozvoje a sebepoznání. Naším záměrem je sloučit to nejlepší z medicíny tradiční a alternativní do celistvého léčebného programu, šitého na míru klientovým potřebám na všech úrovních jeho bytí a následně být průvodcem klientovi na jeho cestě za tělesnou i duševní harmonií.

Slovo Cordeus samotné v sobě nese význam slov „srdce a bůh“ a naším mottem je tedy „Inspirace srdcem a bohem“.

Naše činnost zahrnuje tyto projekty

  • Centrum péče o tělo a duši – individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny
  • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu – široká nabídka pohybových a tanečních kurzů různého zaměření
  • Denní lázně  – vodní, léčebné i relaxační procedury, bazén, vířivá vana, sauny
  • Detoxikace
  • Zdravá výživa – program metabolic balance
  • Centrum osobnostního rozvoje – skupinové semináře, terapie, přednášky a kurzy různého zaměření
  • Centrum kulturní činnosti – hudební podvečery, výstavy, Festival zdraví
  • Fresh Cantina Cordeus – restaurace, kavárna, terasa, dětský koutek

Centrum trvalého zdraví Cordeus se zabývá oblastmi pro udržení trvalého zdraví člověka. Upřednostňujeme integrační postupy uzdravování, kde se spojuje medicína těla a duše. Sledujeme interakci tělesného a duševního zdraví v celém spektru nemoci napříč medicínou tradiční i alternativní. Cordeus se snaží nabídnout skutečně komplexní služby v oblasti celkové péče o zdraví, wellness, fitness a lázeňských procedur.

Péče o tělo

Profesionální masáže nejrůznějších druhů a speciální terapie. Přemýšleli jste někdy o tom, kde se rodí skutečně pevné zdraví? Správně klenuté a zdravé chodidlo vám pomůže ke správnému držení těla. Pohyblivý kloubní aparát, pružné a uvolněnými svaly, čisté meridiány, proudící lymfa i chvilka zasloužené relaxace udělají s vaším zdravím zázraky. Kompletní nabídka ZDE…

Péče o duši  

Většina nemocí údajně začíná v hlavě. Hledáte způsob, který vás dostane do pohody? Vyberte si z našich alternativních terapií pro svou psychiku to nejlepší. Reiki, kraniosakrální terapie, léčebné meditace apod.

Denní lázně

Konejšivá a léčivá schopnost vody v různých podobách. Příjemný bazén s vodou upravovanou ozonizací, skvělá whirpool s teplotou vody tak příjemnou, že se vám nebude chtít odejít, bublinky, vzduchovače, masážní trysky. Sauna infra nebo finská, hydromasážní vana s masážními tryskami podél celého těla, ovoněná koupelovými esencemi či oleji, nebo dokonce pravými mořskými řasami – stačí se nadechnout a pravá vůně moře vám připomene dovolenou.

Zdravý pohyb a radost z pohybu

Pro každého něco. Užijete si novou vitalitu, zpevnění a krásné tvary vašeho těla. Máte raději klidnou jógu nebo dynamické taneční cvičení? Račte si vybrat z různých stylů dle Vaší chuti! Tanec, pilates, jóga, body styling, zdravotně – léčebné cvičení, či specializované lekce pro těhotné a ženy po porodu, děti i seniory.

Detoxiakce a očista organismu

Čistý organismus jako základ zdraví a vitality. Poradenství, hydrocolon – očista střev, detoxikační kůry, masáže a zábaly. Vše o našem detox programu najdete zde.

Výživové poradenství, hubnutí

Unikátní program metabolic balance pro efektivní stravování, vitalitu, štíhlou postavu, radost i nový životní styl. Recepty, skvělé výsledky, spokojení zákazníci.

Osobnostní rozvoj

Člověk je šťastný, když se může vyvíjet a vzdělávat. Prožitkové semináře, terapie, kurzy, workshopy, přednášky, meditace. Aktuální program si můžete prohlédnout v kalendáři akcí

Kulturní programy

Krása, prožitek, společnost podobně naladěných lidí. Snažíme se podporovat osvojení si vnímání kultury jako projevu specificky lidské činnosti, která člověku zpřístupňuje svět, poskytuje mu orientaci a uspořádává jeho život. Přátelské hudební večery, výstavy, ochutnávky specialit, Festival zdraví. Aktuální program najdete v kalendáři akcí. 

Fresh Cantina Cordeus 

Pravidelné polední menu, Fresh bar a odpolední občerstvení s posezením v kavárně nebo na rozkvetlé terase. Restaurace je často vyhledávána nejen klienty našeho centra, ale i místními obyvateli pro výtečná jídla české, mezinárodní i vegetariánské kuchyně, pokrmů dle receptury programu metabolic balance, příjemnou obsluhu a rodinnou atmosféru. Dětský koutek a wi-fi je samozřejmostí. Otevřeno po – pá 8:00 – 19:00.

 

Spolupracujeme s

Kudyznudy.cz - tipy na výlet