Vánoční otevírací doba

22.12. 2018 - 1.1.2019 ZAVŘENO 13.12. a 21.12. NENÍ BAZÉN PRO VEŘEJNOST

Kalendář akcí

<< Pro 2018 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

vánoční poukazy 2018

Rádi bychom Vás pozvali k našemu pomyslnému vánočnímu stromku, pod kterým se ukrývá zbrusu nová kolekce dárků, sestavených specialisty Centra trvalého zdraví.

Stačí jen vybrat, kliknout, vyplnit objednávku a my se postaráme, aby k Vám vánoční poukaz dorazil včas a v pořádku.

Dotek Vesuvu

Dotek Vesuvu

Co si všechno užijete

> 2 hodiny luxusních masáží dle vašeho výběru a kombinace (klasická olejová masáž nebo masáž lávovými kameny)

Klasická olejová masáž za použití speciálních masážních regeneračních olejů Vám pomůže uvolnit se a odstranit bolest z vašeho svalstva.

Osvěžuje a zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Napomáhá udržení tělesné a psychické kondice. Dokonalý prostředek jako prevence proti virům a stresu.

Masáž lávovými kameny je ošetření těla horkými kameny z hlubin země a z mořského dna. Tyto kameny mají schopnost udržet dlouho vysokou teplotu a odvádět z těla toxiny.

Uvolňuje svalové napětí. Uklidňuje při stresu, úzkosti a neklidu.

Při objednání masáže prosím uveďte o kterou z masáží máte zájem. Každá vyžaduje jiný čas přípravy. Děkujeme.

Poukaz platí do 28.2. 2019

Cena: 1500 Kč


welness_pokuseniCo si všechno užijete

>Oddáte se slastnému nicnedělání a necháte o sebe pečovat.

>Nejprve se ponoříte do teplé, voňavé, bublinkové lázně. Relaxujete v uklidňujícím světle svíček, opojení vůni koupelového oleje a tichou hudbou.

>Z teplé lázně přejdete rovnou na masážní lehátko.
Pod plynulými hmaty maséra se postupně uvolňují bolavé svaly, zatuhlá záda, šíje a krk a vy si naplno užíváte svou chvilku pro sebe.

>K vrcholu blaha vás masér spolehlivě dovede masáží hlavy a obličeje.

V této chvíli obvykle klienti začínají vrnět spokojeností, mizí poslední zbytky stresu a napětí. Odcházíte odpočatí a usměvaví.

Poukaz platí do 30.4. 2019

Cena: 990 Kč

objednat_tlacitko


pet_masaziCo si všechno užijete

Filozofie balíčku Pěti masáží je fakt, že pro udržení člověka fit a v pohodě, jedna masáž nestačí. Prevence je cesta a cíl.

Pro pohodu těla i mysli je důležité starat se o sebe dříve, než nastane problém. Když budete svého terapeuta navštěvovat častěji, lépe vás pozná. Odhalí místa na kterých je dobré pracovat, získá více času na odstraňovaání příčin bolesti a může pracovat systematicky a promyšleně. Specialista, který vaše tělo dobře zná, vám dokáže lépe poradit a rychleji pomoct, když je zle.

Terapeut prostřídá různé masážní techniky, vedle klasické masáže se můžete těšit na božskou masáž chodidel, zázračnou Bowen terapií či slastnou masáž hlavy.

Relaxaci dovršíte v příjemně teplém bazénu a prohřátí v infrasauně.

Poukaz platí do 30.4. 2019

Cena: 2100 Kč

objednat_tlacitko


Co Vám přinese program Metabolic Balance®

Osobní jídelní plán sestavený na základě vašich laboratorních hodnot, tělesné analýzy a zdravotní anamnézy dle principů unikátního německého stravovacího programu Metabolic Balance®.

Toužíte zhubnout, dostat své tělo do metabolické rovnováhy, lepší kondice, získat více energie, zlepšit své trávení a podpořit své vnitřní zdraví a vnější krásu? Díky programu Metabolic Balance® máte reálnou šanci si všechna tato přání si splnit.

Osobní jídelní plán zohledňuje jedinečnou biochemii vašeho těla na základě vašich aktuálních laboratorních hodnot a zdravotní anamnézy. Ty ukazují, co tělu schází, co přebývá, jak fungují orgánové systémy a zda netrpí nějakými závaznými škodami. Na základě přesných výsledků lze sestavit komplexní výživový plán tak, že budete příjímat přesně ty živiny, které vaše tělo potřebuje k nastolení biochemické rovnováhy.

Trvání programu 6 měsíců. Platnost poukazu do 31.12. 2019

Cena: 8900 Kč

objednat_tlacitko


poukazy_vánocePoukazy pro každého

Pokud jste se nemohli rozhodnout ani pro jeden z našich úžasných vánočních balíčků, můžete si objednat univerzální dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč a uhradíte jen 900 Kč.

>Je možné použít na jakoukoliv proceduru.

>Není možné kombinovat s jinou slevou či permanentkou.

Cena: 900 Kč

objednat_tlacitko