PŘIJMEME RECEPČNÍ

Do našeho týmu přijmeme recepční . Více informací na srytr@cordeus.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – PRACOVIŠTĚ DETOXIKACE

Máte hlubší zkušenosti z oblasti detoxikace, je téma očisty těla vaší vášní, chtěli byste se stát součástí našeho skvělého týmu v centru trvalého zdraví Cordeus a rozvíjet své poslání a odbornost? Baví vás inspirovat druhé a pomáhat jim při detoxikaci? V našem týmu odborníků a terapeutů nabízíme příležitost na pracovišti detoxikace a hydrocolon terapie.

Kalendář akcí

<< Kvě 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Milí příznivci Cordeus zpráv,
zaznamenali jsme jednu technickou vylomeninu, kterou se Vám seznam.cz rozhodl třídit příchozí poštu. Pokud máte účet u seznamu, nejspíš jste během posledních dnů zaznamenali podstatné snížení počtu zpráv, které chodí do složky „Doručené“. Hromadně rozesílané zprávy, tedy i naše newslettery, které jste si přáli zasílat, padají automaticky do složky Hromadné a jsou po týdnu automaticky vymazány.

Pokud budete chtít i nadále zprávy z Cordeusu číst, můžete udělat dvě věci. Buď denně kontrolovat vaši „hromadnou složku“, nebo si toto automatické nastavení vypnout. To uděláte ve složce NASTAVENÍ – ČTENÍ ZPRÁV – kde odkliknete „HROMADNÉ ZPRÁVY“.
Velmi si vážíme Vaší přízně a zasílané novinky pro Vás připravujeme s nadšením, ale i rozmyslem, abychom Vás zbytečně neubíjeli, ale naopak inspirovali. Jste první, kdo se dozví o plánovaných akcích, dostane tipy od odborníků přes zdravý životní styl, které v Cordeusu denně potkávám, a pro koho budeme nadále vymýšlet různé formy motivačních a rozmazlovacích programů…

Buďte s námi

Váš Cordeus
A pokud náhodou ještě mezi naše odběratele nepatříte a chtěli byste to změnit, můžete se zaregistrovat ve formuláři v levé části stránky. Rádi Vás zařadíme do naší „informované“ rodiny 🙂

Seznam_nastaveni