Kalendář akcí

<< Kvě 2018 >>
PÚSČPSN
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nejbližší akce

Poslední novinky

Zasílání novinek

Novinky a kalendář akcí na Váš email

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Akademie zdravého vaření podle Metabolic balance® aneb promlsejte se ke kráse | zahradní párty
21. 06. 201717:00 - 21:00

Dovolujeme si vás pozvat na exkluzivní akci! Akademie zdravého vaření…

21/6 2017 – Zahradní slavnost | Klíčky a výhonky, saláty, zajímavé dresinky na saláty, chia puding, koláč s agarem, neruňky s kozím sýrem, carpacio z červené řepy a uvaříme si jahodový džem?

O co jde

Jedná se o výjimečnou akci připravovanou pro ty, kteří dodržují principy programu Metabolic balance®, nebo jen milují lahodné jídlo a není jim jejích strava lhostejná. Pokud stále beznadějně vymýšlíte nejrůznější recepty, jak svůj jídelníček zpestřit, neměli byste si nechat ujít tuto jedinečnou příležitost naučit se vařit podle světových anti-aging metod, které přináší  program metabolic balance®

Kdy to bude

Akademie zdravého vaření dle metabolicky vstřícných principů se koná pravidelně 1x v měcíci, v centru Cordeus, pod vedením dvou inspirujících a nadšených poradkyň programu Metabolic balance®, Ireny Honzákové a Báry Wolfové Balcarové.

 • Středa 21/6 2017
 • 17:00 – 21:00 – přijďte prosím 10 minut před začátkem na recepci ve 4. patře
 • Cena: 1560 Kč
 • Kapacita pro konání kurzu je min. 5 osob, max. 8
 • Registrace nejpozději do pondělí 19/6 2017 (s ohledem na zajištění surovin)
 • Svoji rezervaci potvrďte obratem platbou, jinak může propadnout, zaplatí-li někdo před vámi!
 • Máme pouze 8 míst a kurz je již zčásti plný – s rezervací a platbou tedy neváhejte!
 • Přihlásit se můžete přes formulář na konci stránky nebo na RECEPCI 251 097 311 nebo info@cordeus.cz

Lektorky

Irena Honzáková - poradce Metabolic balanceIrena – bez ní by ro nešlo! Je toitž nejen dlouholetou konzultantkou programu Metabolic balance®, ale v České republice i jedinou profesionální gastronomickou poradkyní a lektorkou pro přípravu jídel dle principů metabolic balance®. Zárovneň je také spoluautorkou knihy Kuchařka Metabolic Balance®.

 

Bára Wolfová Balcarová - poradce Metabolic balance®Bára – hlavní organizátorka, je nutriční specialistka a poradkyně dle principů Metabolic balance®, která vedle své poradenské činnosti s nadšením publikuje na svém blogu a webových stránkách www.vitalnienergie.cz nejen své vlastní osobní a poradenské zkušenosti s metabolicky vstřícným stravováním, ale i různé zajímavé recepty, tipy a triky, prostě vše, co souvisí s programem Metabolic balance® a mohlo by vás zajímat. Zároveň je autorkou eBooků 9 tipů jak upravit svoji váhu, Krásní do plavek za 28 dnů a Povánoční kila dolů za 21 dnů.

Obě jsou vášnivé a neutuchající kuchařky a experimentátorky, samy se stravují podle Metabolic balance principů více jak 7 let a setkání s nimi bývá vždy velmi inspirující…

Bára & Irenka - lektorky kurzů vaření Metabolic balance

Bára & Irena – pořadatelky a lektorky kurzů vaření Metabolic balance

Co díky kurzu získáte a jak to bude probíhat?

V našich anti-aging kurzech vaření budeme připravovat recepty proti stárnutí, které vychází především z potravin, které mají pozitivní účinky na zdraví člověka.

Předpokladem dlouhého věku je zdraví a dobrá fyzická i psychická kondice – a k tomu je samozřejmě nutná i dostatečně pestrá, nutričně vyvážená i hodnotná strava, která podporuje zdravou hormonální reakci těla, zdravou psychologickou reakci těla, zdravé trávení a posiluje náš imunitní systém…

 • Na úvod  se v krátké přednášce dozvíte základní principy programu Metabolic Balance®, které je třeba mít na paměti při přípravě zdravého, metabolicky vstřícného jídla.
 • Zaměříme se také na nějakou zajímavost a dovednost, která se týká metabolicky vstřícných potravin a jejich přípravy  a určitě jste o tom ještě neslyšeli.
 • Povíme vám, jak vám tento unikátní stravovací program dokáže pomoci změnit stravovací návyky, vyzrát nad „cukrovým démonem“, překonat chutě na nezdravé pochutiny a další zajímavé informace.
 • Dozvíte se základní tipy a pravidla, jak se naučit respektovat svůj jedinečný metabolizmus, jak zdravě zhubnout bez hladovění, jak zvýšit svoji celkovou vitalitu., popř. se zbavit některých dlouhodobých zdravotních obtíží.
 • Naučíme vás připravit zajímavé menu sestávající z 8 receptů a to včetně dezertu, přesně dle principů metabolic balance®. Vše ze skutečných a přirozených potravin. Žádné polotovary! Každý pokrm nejen připravíte, ale i ochutnáte a získáte rady, jak vařit dle světových anti-aging pravidel.
 • Sebou si vezměte dobrou náladu a prázdné bříško! Zástěrky máme k dispozici! Pokud chcete, tak i něco na poznámky! Avšak základní informace a recepty si po skončení kurzu odnesete sebou.

Co budeme připravovat?

Čeká vás 8 zajímavých, rychlých a snadných receptů z přirozených a čerstvých surovin, dle principů programu metabolic balance®.

Klíčky a výhonky, saláty, zajímavé dresinky na saláty, chia puding, koláč s agarem, neruňky s kozím sýrem, carpacio z červené řepy a uvaříme si jahodový džem?

(Výběr receptů může být upraven, dle dostupnosti či nedostupnosti potřebných potravin a ingrediencí… Ale určitě bude stát zase za to!)

Klíčky a výhonky v Metabolic balance

Klíčky a výhonky v Metabolic balance

Kapacita kurzu a přihlášky

Kapacita v kurzu je je pouhých 8 osob, je tedy určena jen pro několik málo prvních zájemců, proto si prosím co nejdříve zajistěte rezervaci!

 • Středa 21/6 2017
 • 17:00 – 21:00 – přijďte prosím 10 minut před začátkem na recepci ve 4. patře
 • Cena: 1560 Kč
 • Kapacita pro konání kurzu je min. 5 osob, max. 8
 • Registrace nejpozději do pondělí 19/6 2017 (s ohledem na zajištění surovin)
 • Svoji rezervaci potvrďte obratem platbou, jinak může propadnout, zaplatí-li někdo před vámi!
 • Máme pouze 8 míst a kurz je již zčásti plný – s rezervací a platbou tedy neváhejte!
 • Přihlásit se můžete přes formulář na konci stránky nebo na RECEPCI 251 097 311 nebo info@cordeus.cz

Naučte se připravovat jídlo tak, abyste

 • Zůstali zdraví a fit až do vysokého věku,
 • Vyřešili problémy s hmotností,
 • Posílili svoji energii a vitalitu
 • Podpořili celkově své zdraví!

Poznejte recepty pro dobrý pocit a požitek z jídla! Vyzkoušejte snadné, chutné a zdravé recepty a kila půjdou dolů jen tak mimochodem!

Příroda nám nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“. Využijte tyto léčivé síly a naučte se, jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy!

Pro koho kurz je?

Kurzy jsou vhodné pro tebe jsi-li

 • klient v programu Metabolic Balance, a rád bys rozvinul své „kuchařské“ umění a naučil se vařit „jinak“ ze skutečných přirozených potravin!
 • člověk, který si neví v kuchyni rady s některými typy zdravých potravin a chce se je konečně už naučit připravovat!
 • člověk, který se chce dozvědět více o principech zdravého jídla a jeho přípravě!
 • člověk, který chce upravit svoji váhu pomocí zdravého vaření!
 • člověk, který chce podpořit preventivně vnitřní prostředí svého těla aby bylo zdravé, silné a navíc i pěkné!

Naše motto: „Královnou našich receptů je fantazie… Ideou našich kurzů je tuto fantazii a kreativitu uvolnit a rozvinout…“

Těšíme se na Vás Bára & Irena

Bára a Irena

Bude s námi legrace…

Přihlášení

Přečtěte si další zajímavosti o německém unikátním stravovacím programu metabolic balance ZDE>>

——————————————————————————–

Storno podmínky
Nepříjemná věc, ale jistě chápete, že vzhledem k náročným časovým i finannčím přípravám při realizaci těchto kurzů, je tento postup nezbytný…

 1. Zrušení rezervace 1 prac. týden před započetím kurzu – vratíme vám celou částku (pokud však platba proběhla kartou, vracíme částku po odečtení poplatku za transakci kartou)
 2. Zrušení rezervace 3 prac. dny před započetím kurzu – Vrátíme vám 50% částky (odečteny jsou veškeré provozní náklady spojené s nákupem potravin a rezervací místa pro vás, a prací recepce za účelem shánění náhradníka)
 3. Zrušení rezervace v den konání kurzu – Celá částka propadá (odečteny jsou veškeré provozní náklady spojené s nákupem potravin a rezervací místa pro vás, protože již není možné za vás sehnat náhradu. V případě, že za sebe seženete náhradu, vrátíme vám 80% částky).

Děkujeme za pochopení a hlavně včasné omluvy, v případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit. Ulehčíte nám tím velmi veškerou organizaci a přípravy.